Hakkımızda

Merhabalar 16 Mart 2018 tarihinde kurulan Sanal Ortağım ekibi olarak amacımız çeşitli konularda bilgi vermek ve insanların merakını gidermektir.4 kişilik kendi yazar kadromuz ile Filmler,Diziler,Oyunlar,Meslekler,Web Master,Güvenlik,Bilişim Teknolojileri ve daha birçok yazı çeşidini size sunarak ilginizi çekicek güncel bilgiler ve tavsiyeler vermeye çalışıyoruz.

Ekibimiz

 
Arif Saban: İstanbul'da yaşayıp büyüyen Bilişim Teknolojileri alanı mezunu,kendi alanında uğraşmayı seven sitemizin ve grubumuzun hem kurucusu hemde yazarıdır.Genellikle Webmaster,Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri konu başlığı altında yazılar yazar.
 
Arif Deniz: Balıkesir doğumlu Manisa/Akhisar'da yaşayan Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri okuyan,genellikle elektrik,ses sistemleri ve elektronik aletlere ilgi duyan ve uğraşan yazarımızdır.Konu ve tür bakımından kendisinin beğendiği,başkalarınında beğeniceğini ve bilgi ediniceğini düşündüğü tür ve konuda yazılar yazar.
 
Başak Ülker: Antalya doğumlu Manisa/Akhisar'da yaşayan Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri okuyan,müzik dinlemeyi,dizi veya film izlemeyi ve gitar çalmayı seven yazarımızdır.Daha çok Film-Dizi,Müzikler ve Magazin kategorisinde yazılar yazar.
 
Emircan Oskay: Doğma büyüme Akhisar'lı olan Aliya İzzetbegoviç Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri okuyan,kitap okumayı,oyun oynamayı seven,oyunlar ile arası iyi olan ve oyunları modlamayı bilen yazarımızdır.Oyun İncelemeleri,Oyun dünyası ile ilgili haberler ve tavsiyeler yazar.